28 september 2022

Zo vierde Padua Burendag 2022

Zo vierde Padua Burendag 2022
Zaterdag 24 september jl. was het Burendag. Om zoveel mogelijk buren met elkaar in contact te brengen, trakteerde woningstichting Sint Antonius van Padua op een ijsje.

Buurten worden leuker, socialer en veiliger als buren elkaar ontmoeten, elkaar helpen en zich samen inzetten voor de buurt. Douwe Egberts en het Oranje Fonds dragen hier graag aan bij en zijn daarom initiatiefnemers van Burendag.

Padua vierde Burendag dit jaar in Noordwijkerhout. Medewerkers van de afdeling Wonen stonden op drie verschillende locaties met een ijskar van IJssalon Luciano: bij de ingang van het complex Spanjaarskrocht, naast complex Brittenhuis en bij de ingang van complex Weversland. Naast dit initiatief vierden ook andere Padua-straten Burendag 2022 met elkaar. Het was een geslaagde middag die in het teken stond van verbinding in de buurt.

Lees ook…

schermafbeelding 2025 05 19 161137
19 mei 2025
Padua biedt vier woningen Landgoed in de Houte aan met jongerencontract
Lees bericht
svdv20250210 130 lowres
13 mei 2025
Word jij onze nieuwe opzichter dagelijks onderhoud?
Lees bericht